Mumbai, Maharashtra
GST No. 27FXDPK1690H2Z9
Call 0804755094287% Response Rate
Send Enquiry










| Type | True Wireless |
| Playback Time | Up to 20 hrs |
| Noise Cancellation | ANC |
| Low Latency Mode | Beast Mode |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Water Resistant | IPX4 |
| Color | Black |
| Charging Port | Type C |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details








| Type | Wired |
| Connector Type | 3.5 mm |
| With Mic | Yes |
| Cable Length | 1.2 m |
| Water Resistant | No |
| Color | Black |
| Inline Remote | 1 Button |
| Driver Size | 10 mm |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details







| Type | Wired |
| Connector Type | 3.5 mm |
| With Mic | Yes |
| Cable Length | 1.2 m |
| Color | Black |
| Inline Remote | 1 Button |
| Driver Size | 10 mm |
View Complete details





| Type | Wired |
| With Mic | Yes |
| Water Resistant | No |
| Color | Black |
| Inline Remote | 1 Button |
| Driver Size | 10 mm |
View Complete details




| Type | True Wireless |
| Playback Time | Up to 20 hrs |
| Noise Cancellation | ANC |
| Low Latency Mode | Beast Mode |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Water Resistant | IPX4 |
| Color | Black |
| Charging Port | Type C |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details








| Type | True Wireless |
| Playback Time | Up to 20 hrs |
| Noise Cancellation | ANC |
| Low Latency Mode | Beast Mode |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Water Resistant | IPX4 |
| Color | Black |
| Charging Port | Type C |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details




| Type | True Wireless |
| Playback Time | Up to 20 hrs |
| Noise Cancellation | ANC |
| Low Latency Mode | Beast Mode |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Water Resistant | IPX4 |
| Color | Black |
| Charging Port | Type C |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details

| Connectivity Type | Wired |
| Compatible With | All' |
View Complete details




| Type | In Ear |
| Connector Type | USB Type C |
| With Mic | Yes |
| Cable Length | 1.5 m |
| Water Resistant | No |
| Color | Black |
| Inline Remote | 1 Button |
| Driver Size | 10 mm |
View Complete details








| Type | In Ear |
| Playback Time | Up to 20 hrs |
| Noise Cancellation | ENC |
| Low Latency Mode | Beast Mode |
| Bluetooth Version | v5.2 |
| Color | Grey |
| Charging Port | Type C |
| Warranty | 1 Year |
View Complete details