Mumbai, Maharashtra
GST No. 27FXDPK1690H2Z9
Call 0804755094287% Response Rate
Send Enquiry

| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Size | miduam |
| Brand | no |
| Packaging Type | Box |
| Color | Black |
View Complete details

| Fixture Type | Ceiling Panel |
| Power | 8 W |
| Light Color | Neutral White |
| Shape | Square |
| CCT | 3000 K |
| Mounting Type | Ceiling Surface |
| Body Material | Aluminium |
| Voltage | 220–240 V |
| Dimmable | Yes |
| Control Type | Switch |
View Complete details