Mumbai, Maharashtra
GST No. 27FXDPK1690H2Z9
Call 0804755094287% Response Rate
Send Enquiry




| Size | 18 inch |
| Lighting Color | Mix Color |
| Power (W) | 20 W |
| Power Source | Electric |
| Shape | Ring |
| Packaging Type | Box |
View Complete details




| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Base Material | Plastic |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | White |
| Voltage | 5 V |
| Packaging Type | Box |
View Complete details

| Capacity | 2 L |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Model Name/Number | SC-20A |
| Brand | Scarlett |
| Packaging Type | Box |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details

| Usage/Application | Decoration |
| Color | Green |
| Shade Shape | Cone |
| Material | Acrylic |
| Lighting Type | LED |
| Voltage | 5 V |
| Power Source | Battery |
View Complete details

| Power Rating | 10W |
| Usage/Application | Home |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP33 |
| Certification | ISI |
View Complete details

| Material | Glass |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 230 V |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Decoration |
| Lighting Type | LED |
| Is It Portable | Portable |
View Complete details