Mumbai, Maharashtra
GST No. 27FXDPK1690H2Z9
Call 0804755094287% Response Rate
Send Enquiry




| Size | 10 inch |
| Lighting Color | Mix Color |
| Power (W) | 20 W |
| Power Source | Electric |
| Shape | Ring |
| Packaging Type | Box |
| Model | RD-26 |
| Voltage | 230 V |
View Complete details

| Size | 10 inch |
| Lighting Color | Mix Color |
| Power (W) | 20 W |
| Power Source | Electric |
| Shape | Ring |
| Light Type | LED |
| Model | LC328 |
View Complete details

| Power | 20 W |
| Size | 10 inch |
| Lighting Color | Mix Color |
| Lighting Type | Incandascent |
| Body Material | Chrome |
| Packaging Type | Box |
View Complete details

| Size | 12 inch |
| Lighting Color | Mix Color |
| Color | Multicolor |
| Lighting Type | High Intensity Discharge |
| Body Material | Chrome |
| Power (W) | 20 W |
| Power Source | Electric |
| Shape | Ring |
| Packaging Type | Box |
View Complete details

| Lighting Color | Mix Color |
| Power (W) | 20 W |
| Power Source | Electric |
| Shape | Ring |
| Light Size | 14 Inch |
| Model | LC328 |
| Packaging Type | Box |
View Complete details

| Product Type | Tripod/Stand Mount |
| Ring Diameter | 260 mm (10 inch) |
| Power | 20 W |
| Light Color | 3-in-1 (W/WW/NW) |
| Items in the Box | Ring Light & Stand |
| Features | Dimmable |
| Max Stand Height | 2.1 m (7 ft) |
| Power Source | USB |
| Body Material | ABS Plastic |
View Complete details

| Supported Interface | Bluetooth |
| Type | Mobile Cover |
| Color | Black |
| Compatible Device | Mobile |
| Material | Plastic |
View Complete details

| Size | 18 inch |
| Type of Light | Spot Light |
| Wattage | 10 W |
View Complete details

| Product Type | HID Fixture |
| Application | Outdoor |
| Wattage | 9 W |
| Color Temperature | 3000 K |
| Light Source | Fluorescent |
| Input Voltage | 110 V |
| Mounting | Ceiling |
| Body Material | Aluminium |
| IP Rating | IP20 |
| Brand | Bajaj |
View Complete details